Chcesz spróbować?

Smocze Łodzie to wspaniały sport. Wymaga żelaznego zdrowia i hartu ducha. Jednocześnie to sport dla wszystkich - młodszych i starszych, o dowolnym stopniu usportowienia. Jeśli chciałbyś spróbować to nic prostszego - wystarczy pojawić się na naszym treningu.

Trenujemy cztery razy w tygodniu od marca do października:

  • wtorki i czwartki - od 19:00, oraz
  • soboty i niedziele - od 11:00.

Przyjedź piętnaście minut przed treningiem, koniecznie zabierz ze sobą ubranie sportowe oraz buty dopasowane do warunków pogodowych oraz faktu, iż to mokry sport i całe ubranie, włącznie z butami może zostać, a w zasadzie na pewno zostanie, zmoczone. Musisz mieć więc także ubranie na zmianę po treningu.

Nie musisz się martwić - pierwsze treningi nic Ciebie nie kosztują. Dostaniesz od nas wiosło, trener wybierze Ciebie do składu i jeśli Ci się spodoba to zapraszamy ponownie.

Jeśli w przeszłości uprawiałeś jakiś sport, niekoniecznie kajakarstwo, masz niepowtarzalną szansę powrócić do dawnej formy. Jeżeli natomiast nigdy nie byłeś aktywny to masz okazję posmakowania życia prawdziwego sportowca i otrzymania zastrzyku adrenaliny związanego z udziałem w prawdziwej sportowej rywalizacji.

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy nie tylko razem trenują, startujemy też w zawodach w Polsce i za granicą z czego czerpiemy ogromną radość i energię.

Na co dzień wspieramy swoje sportowe poczynania - każdy kiedyś zaczynał !!!

Pływanie na smoczej łodzi niesie za sobą nie tylko wysiłek związany z tą aktywnością, wiąże się też ze spotkaniem grupy pozytywnie nastawionych i bliskich sobie osób. Oprócz wiosłowania, rozmawiamy, żartujemy, czerpiemy radość z kolejnych zwycięstw w rywalizacji oraz naukę z porażek.

Nasza sekcja cały czas się powiększa - nie ma ograniczeń wiekowych, wiosłują całe rodziny.

Nie bądź dłużej bezczynny !!!!

ZAPRASZAMY !!!!!

Jeśli masz pytania lub wątpliwości to przeczytaj FAQ, a jeśli nie znalazłeś tam czego szukałeś to napisz do nas e-mail.