Smocze Łodzie w Warszawie

Smocze Łodzie w Klubie Sportowym Spójnia Warszawa powstały w roku 2004 z inicjatywy kilku zapaleńców, byłych kajakarzy i kanadyjkarzy klubów sportowych z Warszawy - Skry, Marymontu, Drukarza, WTW oraz Spójni. Naszym akwenem treningowym jest Kanał Żerański w Warszawie.

Aktualnie ponad 50 osób, w różnym stopniu zaawansowania sportowego oraz wieku, aktywnie uczestniczy w treningach oraz zawodach z ramienia Smoczych Łodzi Spójnia Warszawa. Nasz zespół rozrósł się przez te lata i obecnie na każdym treningu schodzi kilka łodzi, tak więc nie brakuje na nich dobrej dawki adrenaliny i sportowej rywalizacji. Członkami naszej grupy są osoby każdej płci i każdego wieku od 12 do 70 lat.

Głównym celem Smoczych Łodzi Spójnia Warszawa, jako sekcji klubu sportowego, jest podnoszenie naszych sportowych możliwości i osiąganie jak najlepszych wyników, przełamując bariery jako zespół jak i jako poszczególni jego członkowie. Uczestniczymy w wielu wyścigach w Polsce i za granicą reprezentując Spójnię Warszawa, a także stanowiąc trzon reprezentacji Polski. Na międzynarodowych wodach uczestniczymy w Mistrzostwach Europy i Świata Smoczych Łodzi.

Wypatruj nas na zawodach smoczych łodzi na całym świecie.

Albo spróbuj z nami

Więcej informacji o Smoczych Łodziach Spójnia Warszawa:

http://www.youtube.com/user/warsawdragons

http://www.facebook.com/pages/Smocze-Lodzie-KS-Spojnia-Warszawa/138431069518247?v=wall